Profesjonalne środki czystości

Produkujemy wyroby do profesjonalnej pielęgnacji różnych powierzchni w obiektach biurowych, gastronomicznych, hotelowych, przemysłowych, usługowych itp.

Oferta standardowa to dwie serie FP i PRO-line. Pierwsza z nich jest serią bardziej uniwersalną, natomiast druga to pełen wybór specjalistycznych środków.

Wszystkie produkty to koncentraty, które w zależności od stopnia rozcieńczenia, poradzą sobie z różnymi stopniami zabrudzenia. Dzięki temu użytkownik ma możliwość osiągnięcia oczekiwanej jakości sprzątania w najbardziej efektywny sposób. Wszystkie nasze środki spełniają wymagania formalno-prawne w zakresie zastosowanych składników oraz obowiązków rejestracyjnych.

MAPA DYSTRYBUCJI

Mydła w płynie i w pianie

Oferujemy również szeroką gamę mydeł w płynie oraz w pianie. Są to mydła o właściwościach myjących i pielęgnacyjnych, ale także specjalistyczne: do ciała i włosów, antybakteryjne, niwelujące zapachy, hipoalergiczne.  Mydła przeznaczone do mycia ciała i włosów doskonale sprawdzają się w szpitalach, ośrodkach opiekuńczych jak również w kopalniach. Ponadto oferujemy płyn do higienicznej dezynfekcji rąk. Szeroki wybór oferowanych mydeł  sprosta różnym oczekiwaniom w zakresie walorów użytkowych jak i kosztowych.

Prywatna marka

Świadczymy usługi w zakresie opracowania receptur i następnie produkcji wyrobów na specjalne życzenie Klienta (prywatna marka). Produkty te mogą być dostarczone w opakowaniach innych niż dostępne w naszej ofercie standardowej. Jednym z przykładów jest produkcja mydeł w opakowaniach 20 litrowych lub też we wkładach do dozowników. Zespół naszych specjalistów wesprze nawet najbardziej wymagającego Klienta w stworzeniu nowego produktu.