MPS International

MPS to firma, która powstała w Szwecji w latach 70-tych XX stulecia, głównie koncentrując się na produkcji butelek plastikowych. W 1991r. firma została przeniesiona i zarejestrowana w Polsce. Od tego czasu firma rozwija się realizując usługi w zakresie produkcji kosmetyków, butelek oraz środków czystości.

Misja firmy

Dzięki wyznawanym wartościom kreujemy rzeczywistość biznesową, jesteśmy czołowym partnerem dla naszych klientów w realizacji ich celów biznesowych, a ich sukces jest dla nas wyzwaniem do dalszego rozwoju.

Jesteśmy firmą ciągle uczącą się, co pozwala odkrywać wciąż na nowo nasz potencjał i dzięki temu tworzymy trwałą pozycję firmy na rynku. Kreatywność, samokontrola oraz ciągłe poszerzanie wiedzy powodują, że jesteśmy organizacją specjalistów.

Pracując w atmosferze zaufania i współpracy osiągamy opłacalny rozwój biznesu i właściwy zwrot z kapitału. Pielęgnując nasz biznes kierujemy się społeczną odpowiedzialnością biznesu, dobrowolnie uwzględniając w podejmowanych działaniach interesy społeczne, ochrony środowiska oraz pracowników.

System zarządzania

Firma MPS jest zarządzana zgodnie z zintegrowanym systemem zarządzania opartym o normy:

ISO 9001
ISO 14001
ISO 22716 (GMP)
ISO 13485
ECOCERT
RSPO Supply Chain Certification Standard
COSMOS
IFS HPC

Jesteśmy również audytowani względem standardu SMETA.

Polityka zintegrowanego systemu zarządzania dostępna tutaj

Kodeks etyki dostawcy jest dostępny do pobrania tutaj

Ekologia

MPS International świadomie i zgodnie z przyjętą strategią rozwoju dba o środowisko naturalne.

Działamy zgodnie ze standardem ISO 14001-2004. Dbamy, by intensywny rozwój naszej firmy nie wpływał w negatywny sposób na otoczenie. W tym celu  w produkcji opakowań stosujemy technologię wielowarstwową, pozwalającą skutecznie zmniejszać powstawanie odpadów.

WIĘCEJ

Współpraca

MPS International podpisał porozumienie z Wydziałem Nauk Ekonomicznych Politechniki Koszalińskiej. Firma jest partnerem kierunku Logistyka handlu i dystrybucji.

MPS jako dynamicznie rozwijająca się firma przechodzi zmiany na wielu płaszczyznach. Zmiany, które wpływają na rozwój firmy, wzmocnienie naszych zespołów, wizerunku, relacji z klientami i doskonalenie procesów produkcyjnych.

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI