Małgorzata Tołwińska

W MPS International pracuję od 2014 roku. Zaczynałam jako Key Account Manager, później zostałam także kierownikiem Sekcji Sprzedaży w Dziale Rozwoju Biznesu. Dziś jestem dyrektorem Działu Komercyjnego.

Zajmuję się koordynowaniem pracy wszystkich kierowników ds. klientów kluczowych w firmie. Odpowiadam też za poszukiwanie nowych klientów, głównie na usługi związane z kontraktową produkcją kosmetyków, oraz utrzymywanie z nimi długotrwałych relacji biznesowych. Jest to bardzo ciekawa praca, chociażby dlatego, że nigdy nie jest monotonnie. Codzienne kontakty z klientami, dyskutowanie o trendach na rynku, udział w projektowaniu ich wyrobów, a przy tym przekładanie tego na realne cyfry  – to wszystko moja codzienność.

Pracę w MPS International cenię za to, że pozwala ona się rozwijać w wielu obszarach. A satysfakcja z widoku produktów zaprojektowanych i wyprodukowanych w MPS International na półkach drogerii i aptek w kraju i za granicą, otrzymujących nagrody branżowe, jest ogromna. Poza tym, praca w MPS daje poczucie stabilizacji. Możemy założyć, że jako społeczeństwo zawsze będziemy o siebie dbać i pielęgnować swoją skórę, a zatem popyt na nasze usługi nie powinien spadać.

Po pracy sporo uwagi poświęcam moim dwóm córkom, lubię też obejrzeć dobry film czy poczytać mroczne skandynawskie kryminały z nietuzinkową intrygą, a gdy pogoda dopisuje – spędzić czas aktywnie. Rodzinne wypady na rower, campingowanie – to coś, co wszyscy uwielbiamy!