Iwona Motyl

Pracę w MPS International rozpoczęłam tuż po zakończeniu studiów w 2007 roku na stanowisku specjalisty ds. kontroli jakości. Przez 6 lat pracowałam w systemie trzyzmianowym, gdzie poznałam swojego przyszłego męża. Wówczas pokochałam swoją pracę jeszcze bardziej!

Następnie, w 2013 roku awansowałam na stanowisko koordynatora ds. wdrożeń jakościowych. W sierpniu 2017 roku objęłam stanowisko kierownika Działu Kontroli Jakości. Jako kierownik czterech laboratoriów pracuję w dużej grupie doświadczonych ludzi, z których część budowała tę firmę od podstaw. Dzięki tak wspaniałemu zespołowi, który poświęca swoje serce pracy, mogę być spokojna, że zlecone zadania wykonywane są z dużym zaangażowaniem.

Moja praca polega m.in. na zapewnianiu jakości produktów i koordynowaniu spraw związanych z rozpatrywaniem i załatwianiem reklamacji dotyczących jakości produkowanych wyrobów. Działanie to obejmuje zbieranie informacji o przyczynie powstania reklamacji oraz rekomendacje działań korygujących. Ponadto przez 5 lat pełniłam funkcję audytora wewnętrznego zintegrowanych systemów zarządzania ISO 9001, ISO 14001, ISO 13485 i OHSAS 18001:2007.

MPS International cenię m.in. za rodzinną atmosferę, możliwość rozwoju osobistego oraz za stabilną pracę.

W czasie wolnym, po pracy, lubię biegać i jeździć na rowerze, a przede wszystkim spędzać czas z moją rodziną.