Wydanie – grudzień 2018. 

Zespół Redakcyjny z przyjemnością przekazuje Państwu nowe, świąteczne wydanie biuletynu „Pudełko”, jednocześnie życząc spokojnych, rodzinnych i śnieżnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego 2019 Roku!

Tym razem nasz grudniowy numer został poświęcony Koleżankom z Działu Personalnego i Komunikacji Wewnętrznej. Dzięki temu mogliśmy poznać je lepiej zarówno od strony stricte zawodowej, jak i prywatnej. Piękna sesja fotograficzna w wykonaniu fotografki Izabeli Rogowskiej zdecydowanie uprzyjemni Czytelnikom zapoznawanie się z artykułami. Nowością w najświeższym „Pudełku” są profesjonalne zdjęcia portretowe nowo zatrudnionych pracowników, którzy również stanęli przed obiektywem pani Izabeli. W biuletynie znalazły się też artykuły dotyczące najświeższych zmian prawnych dotyczących RODO, rozliczeń PIT oraz zaplanowanych przez rząd na rok 2019 Pracowniczych Planów Kapitałowych.

W naszej firmie zaś, od przyszłego roku nowym posunięciem będzie wydawanie „Pudełka” tylko przed Bożym Narodzeniem.

Decyzja o zmniejszeniu częstotliwości wydań jest podyktowana dynamicznie zmieniającym się rynkiem pracowniczym, który wymaga elastycznego dostosowania się i błyskawicznego przepływu bieżących informacji poprzez media społecznościowe. Dlatego też ciekawostki, aktualności i informacje pracownicze będziemy umieszczać na naszym fanpage’u na Facebook’u. Zapraszamy więc do aktywnego obserwowania naszej strony na FB.