Wsparliśmy Mikołajki na Orliku na Osiedlu Wenedów w Koszalinie organizowane przez panią Izabelę Wesołowską. Wyprodukowane u nas kosmetyki powędrowały jako fanty loteryjne do rodziców najmłodszych pociech biorących udział w wydarzeniu. Mikołaj odwiedził dzieci i ich rodziców 8.12.2018 r o g.11:00. Były liczne konkursy, paczki ze słodyczami, wata cukrowa, popcorn oraz atrakcje w postaci wozów straży miejskiej, policji, straży pożarnej. Frekwencja dopisała, jak co roku -to już szóste Mikołajki na Osiedlu Wenedów. Liczba osób biorących udział w wydarzeniu to ok.350 osób.

W tym roku wsparliśmy rzeczowo również Fundację „ZaSTOPuj” oraz Stowarzyszenie „Bądźmy razem” w postaci 288 pięciolitrowych kanistrów szamponów i żeli dla podopiecznych obu ośrodków.

Dzięki temu opiekunowie Hostelu Fundacji ZaSTOPuj, jak i Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Koszalinie, nie będą musieli się martwić o zaopatrzenie w środki kosmetyczne dla swoich podopiecznych.

Kolejna inicjatywa, którą wsparliśmy, to zbiórka rzeczy dla schroniska dla zwierząt w Koszalinie. W listopadzie odbyła się miejska zbiórka, do której włączały się kolejne instytucje, firmy i osoby prywatne. Dzięki dobrym serduchom naszych pracowników, uzbieraliśmy dwa olbrzymie kartony pełne suchej i mokrej karmy, smyczy, koców i innych akcesoriów dla psów i kotów. Na pewno dary te bardzo pomogą zwierzakom, zwłaszcza kociętom i szczeniakom w przetrwaniu nadchodzącej zimy. Wszystkim zaangażowanym w akcję serdecznie dziękujemy!